סיוע למובטלים -דגל חברתי שמניף המכון לגרפולוגיה יישומית

 מעסיקים רבים משתמשים בכתבי יד של מועמדים כדי לסנן אותם לעבודה מוצעת. לצערנו,  בישראל פועלים הרבה גרפולוגים בינוניים שמבצעים ניתוחים שטחיים למועמדים ופוסלים אותם לעיתים קרובות בגלל מאפיינים חיצוניים הבאים לידי ביטוי בקליפה החיצונית של כתב היד שאין לה דבר וחצי דבר עם יכולותיו האמיתיות להצלחה בתפקיד המוצע.
למעסיקים רבים אין היכולת/הרצון להשקיע באמת בניתוח גרפולוגי מעמיק אצל גרפולוג טוב משום שעלות בדיקה למעביד היא יקרה יחסית ולא משתלמת. לכן, מעסיקים או בתמימותם או במודע מסתמכים על ניתוחים שטחיים המתבצעים בשיטת הסרט הרץ במכוני מיון ואבחון שונים ומשונים.
 

 כשם שניתן לעבוד על צורה חיצונית והופעה, כשם שניתן לשנן משפטי מפתח בראיונות לקבלה לעבודה, ניתן בהחלט לעבוד על כתב היד, ניתן לשנות סגנון כתב יד  ובכך ניתן להעלות גם את סיכויי הקבלה לעבודה במידה ניכרת וזאת במידה והכתב הוא החוצץ בין קבלה לאי קבלה לעבודה חדשה וניתוח כתב היד מתבצע אצל גרפולוג ממוצע. 
 

 מרבית הגרפולוגים בישראל אינם יודעים כיצד לכוון המועמד לתיקון ולשיפור מאפיינים אישיותיים הנובעים מכתב ידו.

 תופעת האבטלה לצערנו נובעת לרוב כתוצאה מהמיתון הכבד במשק השורר בימים אלו.  אך קיימת אבטלה הנובעת מאי חיפוש מתאים של עבודות המתאימות לכישוריו האמיתיים של המועמד. ייתכן כי אין להט ורצון למצוא עבודה בתחום כלשהו משום שנטיות הלב אינן מתיישבות עם "המקצוע" שיועד לאדם. ייתכן כי ישנם כישורים לא מפותחים ופוטנציאל לא ממומש בתחומי החיים האחרים. בניתוח גרפולוגי מעמיק ניתן לעלות על מאפיינים אלו.

המכון לגרפולוגיה יישומית, בהנהלת הגרפולוגית בתיה כהן קרויטורו שם לעצמו דגל חברתי לסייע במיגור התופעה שיש לה זיקה לתחום הגרפולוגיה והאבטלה. התחייבות לקבלה וניתוח של כתבי יד על ידי הגרפולוגית בתיה כהן קרויטורו, בהנחה ניכרת למובטלים בלבד, וזאת כנגד הצגת תלוש דמי אבטלה כהוכחה. 
 

אם הנך מובטל/מובטלת אנא פנה בהקדם אל המכון לגרפולוגיה יישומית בטלפון: 08-6519421 הזדהה כחסר תעסוקה שפנה בעקבות אתר האינטרנט ושלח את כתב ידך על פי החוקים שנכתבו כאן באתר. אנו נלווה אותך בתהליך החיפוש העצמי עד למציאת העבודה. השירות ניתן לכל הלקוחות מכל רחבי הארץ. ניתן לשלוח כתבי יד בדואר/בפקס.